Incompany

Ontdek ons uitgebreide aanbod incompany presentatietrainingen

Wil jij samen met je team impact maken met jullie verhaal? Met een incompany training presenteren van Great Communicators verbeter je in korte tijd de performance, het verhaal en on stage presence van jullie team. Dit zorgt voor het behalen van beter resultaat met presentaties en pitches. Bovendien groeit het zelfvertrouwen en charisma van alle teamleden.

Veel mensen denken dat charisma iets is wat je simpelweg hebt of niet. Op basis van jarenlange ervaring kunnen wij met zekerheid stellen dat charisma wel degelijk iets is wat je kunt ontwikkelen.

microsoft
loreal
triodos
Winclove logo
TedxUtrecht

“Het heeft mij geweldig geholpen”
~ Claire Boonstra, onderwijsvernieuwer

"Great Communicators heeft mij op meerdere momenten geweldig geholpen. Ik ben jullie enorm dankbaar en kan werkelijk iedereen aanbevelen om met behulp van Great Communicators je verhaal te versterken, verdiepen en nóg beter te maken."

“De trainers halen de beste schrijver naar boven”
~ Marije Fris, sprekerscoach

Go Storytelling! is een aanrader voor iedereen die een verhaal te vertellen heeft. Groot of klein, persoonlijk of zakelijk; de trainers weten feilloos de beste schrijver uit alle deelnemers te halen. Er was een goede balans tussen informatief en entertainment.

“Rugzak vol vaardigheden en kennis”
~ Pom Zwart, event director Europe Nike

"Mijn missie om meer te genieten van spreken in het openbaar is na de opleiding bij Great Communicators helemaal geslaagd. Bovendien heb ik er een rugzak vol technische vaardigheden en persoonlijke inzichten bij om voor een groep een ijzersterke performance neer te zetten."